Ruszamy z zapisami na 2. regionalne spotkanie z cyklu “Akademia Pacjenta Chorującego na Otyłość”, które odbędzie się już 17 czerwca w Miejskim Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem w godzinach. 16:00–20:00 …


Ruszamy z zapisami na 2. regionalne spotkanie z cyklu “Akademia Pacjenta Chorującego na Otyłość”, które odbędzie się już 17 czerwca w Miejskim Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem w godzinach. 16:00–20:00 …