Kampania - Otyłość to choroba.Nie oceniaj, nie odchudzaj, tylko lecz.

Patronat Ministerstwa Sportu i Turystyki nad Kampania FLO!

Ministerstwo Sportu i Turystyki objęło Honorowym Patronatem kampanię „Otyłość to choroba. Nie oceniaj, nie odchudzaj, tylko lecz”. realizowaną w tym roku pod hasłem „Dzieci i dorośli przeciwko otyłości”

To kolejny resort, który wsparł nasze działania i to wielka radość, bo przeciwdziałanie rozwojowi choroby otyłościowej w Polsce wymaga współpracy wielu środowisk i instytucji. 

Atywność fizyczna jest jednym z najistotniejszych elementów profilaktyki otyłości. W leczeniu choroby otyłościowej natomiast, odpowiednio dobrana aktywność fizyczna jest ważnym składnikiem kompleksowego procesu terapeutycznego. 

Dziękujemy Panu Ministrowi Jakubowi Rutnickiemu za wsparcie naszej misji i dostrzeżenie wyzwań, przed którymi stoją dziś miliony dzieci i dorosłych chorujących na otyłość w Polsce.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × jeden =

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.